середа, 15 листопада 2017 р.

Тиждень початкових класів: день третій

Середа, 15 листопада 2017 року
1. Казкова подорож «Стежкою добра».
2 урок, 1-Б клас, Чопик І.С.
2. Інтелектуальна гра «Найрозумніший».
4 урок, 2-А клас, Сливка Т.О.
3. Виховне заняття ГПД «Осінь така мила…».
6 урок, 3-4 класи, Буглина О.В.


     У 1 – Б класі класним керівником Чопик І.С. була проведена казкова подорож «Стежкою добра», під час якої були використані інтерактивні методи, ігрові вправи, руханка. Учні продовжували прислів’я про доброту, називали слова ввічливості під час гри з мʼячем у колі, відгадували героїв казок, створили колаж «Дерево доброти», виразно читали вірші напам’ять. Так, виконавши всі завдання, першокласники дісталися до Доброї землі, де яскраво світило сонце і добрі люди, як промені цього сонця добротою своєю зігрівають нашу Землю. Відтак дійшли висновку, що доброю людиною не народжуються, а стають.






     Учні 2 – А класу (класний керівник Сливка Т.О.) змагалися в інтелектуальній грі «Найрозумніші». Мета гри – розвивати інтелект учнів, виявити й підтримати талановитих учнів, учити дітей брати участь у змаганні на звання «Найрозумніший», упевнено демонструвати свої знання з різних розділів програми, розвивати творчу уяву, логічне мислення, пізнавальний інтерес, пам'ять, потяг до знань, швидку реакцію, вміння орієнтуватися в довкіллі, виховувати почуття ніжності та шани, любові й поваги до рідного слова, рідного краю.
     Гра проводилася між двома командами – «Джерельце» та «Веселка» у 3 тури, де гравці відповідали на логічні запитання та запитання з літератури, природи, мови, математики, основи здоров’я, музичного мистецтва, а також про казки, мультфільми тощо.
     Під час гри не було байдужих. Всі школярі мали велике бажання перемогти і докладали для цього великих зусиль . З невеликим відривом перемогу здобула команда «Джерельце».






     Під час ГПД з учнями 3 – 4 класів вихователь Буглина О.В. провела виховне заняття на тему «Осінь така мила». Діти виконували різні завдання в ігровій формі. Були застосовані елементи інноваційних технологій: робота в групах, вправа «Очікування» та ін. Групи «Дослідники», «Народознавці», «Читайлики » представили осінь з різних точок зору. Очікування від виховного заняття та їх підсумки створили картину осені з листочків дерев у вигляді килимка. Дівчинка-осінь, яка завітала на заняття, розповіла віршик та пригостила всіх дарами осені. Золота середина між літом і зимою вкотре нагадала учням, що осінь таки мила…




Немає коментарів:

Дописати коментар